ISI BOMBIČKY ŠLEHAČKOVÉ N20 8,4g 50ks

 

První skutečně profesionální šlehačkové bombičky obsahují o téměř 1 gram více plynu. Díky tomu dosáhnete až o 20% vyšší nášleh oproti standardním jednorázovým bombičkám. Možno použít pro výrobu dezertů, espum, omáček a polévek. Získáte tak větší objem za použití menšího množství smetany.

Dostupnost Na dotaz
645 Kč
   
Kód produktu 41009175
Značka iSi
Kategorie Šlehačkové láhve
 

Plněno čistým oxidem dusným (N2O) vyrobeným v Belgii a určeným k potravinářským účelům. Bombičky jsou vyrobeny a plněny v Rakousku nejznámějším světovým výrobcem šlehačů a bombiček, rakouskou firmou iSi.

Jedná se o univerzální systém šlehačkových bombiček na jedno použití. Bombičky nejsou určeny pro opakované plnění, jsou opatřeny bezzávitovým hrdlem a vyrobeny ze 100% recyklovatelné, vysoce kvalitní oceli. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena šarží, díky níž lze snadno dohledat použitý materiál. Před plněním jsou bombičky čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot.

Používejte pouze se šlehači určenými pro tento jednorázový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.). Bombičky nejsou kompatibilní se šlehači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.

Na každém obalu najdete údaj o doporučeném datu spotřeby. Bombičky lze bez obav použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah plynu. Skladujte v chladu a suchu.

plyn N2O (E942)
obsah 8.4 g

 

                                                                   Výsledek obrázku pro isi culinary logo

Značka iSi byla založena roku 1865. iSi kulinární systém umožňuje dosáhnout čisté chuti nekonenčnými kreativními způsoby od jednoduché šlehačky, přes pěny, po omáčky a stal se důležitým nástrojem domácích a profi kuchyní.
Věděli jste, že ačkoliv možná slyšíte název rakouské značky iSi poprvé, provázejí vás její produkty po mnoho let doslova na každém kroku? Ano, v letecké dopravě, v gastronomii, ve zdravotnictví, v automobilovém průmyslu, v domácnostech i v celé řadě dalších oblastí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.