KROUHAČ/KRÁJEČ ZELENINY 5KSMVSA

 

Určeno pro robot MINI 5KSM3311, Artisan 5KSM90, 5KSM125, 5KSM150PS, 5KSM156PS, 5KSM175, 5KSM185, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591, Profi 5KSM7990.

Dostupnost Na dotaz
2 790 Kč
   
Kód produktu 5KSMVSA
Značka Kitchenaid
Kategorie Příslušenství pro kuchyňské roboty Kitchenaid
 
Navržen výlučně pro práci s modely kuchyňského robota KitchenAid. Jednoduše připojte do víceúčelového otvoru pro připojení  příslušenství na kuchyňském robotu. Umožňuje snadné a rychlé krájení a krouhání. Zvládne vše od krájení okurek po krouhání sýrů nebo zeleniny. Šetří čas provádění základních úkonů, snadno se čistí. Přítlačný nástavec 2 v 1 dokonale krájí a krouhá ovoce a zeleninu jak velkého, tak malého průměru – od okurek po mrkev. Baleno a uloženo uvnitř své vlastní skladovací krabice. Navrženo pro snadný přístup a jednoduché skladování.
 

Tři bubny na rychlou výměnu. Zvládne vše od krájení okurek po krouhání sýrů nebo zeleniny. Šetří čas provádění základních úkonů, snadno se čistí.

Přítlačný nástavec 2 v 1. Dokonale krájí a krouhá ovoce a zeleninu jak velkého, tak malého průměru – od okurek po mrkev.

Baleno a uloženo uvnitř své vlastní skladovací krabice. Navrženo pro snadný přístup a jednoduché skladování.

 
Standardní příslušenství
 

Přítlačný nástavec 2 v 1. Dokonale krájí ovoce a zeleninu jak velkého, tak malého průměru – od okurek po celer. Otvor velkého přítlačného nástavce má průměr cca 6 cm a otvor malého přítlačného nástavce má v průměru cca 3,5 cm. Tělo kráječe/krouhače na přípravu čerstvých potravin. Vyrobeno z plastu s kovovou hnací hřídelí. Není vhodné do myčky na nádobí, lze mýt ručně

Buben na krájení na plátky (3 mm). Rychle krájí zeleninu, jako jsou okurky, mrkev, celer a cuketa. Vyrobeno z nerezové oceli. Lze mýt v myčce

Buben na střední krouhání (4 mm). Je skvělý ke krouhání sýra, tvrdší zeleniny, jako je mrkev, až po jemnější konzistenci Vyrobeno z nerezové oceli. Lze mýt v myčce

Buben na hrubé krouhání (6 mm). Dokonalý ke krouhání surovin, jako je zelí na salát coleslaw nebo brambory na bramboráky. Vyrobeno z nerezové oceli. Lze mýt v myčce

Úložný box. Kráječ/krouhač na přípravu čerstvých potravin je balen a uložen uvnitř své vlastní skladovací. krabici (boxu), do které je snadný přístup a jednoduše se skladuje. 

Záruka
Na toto příslušenství se vztahuje 2 roky záruky.

Hmotnost 1.6 kg

kitchen aid

Vše to začalo před 100 lety ve Spojených státech, když inženýr Herbert Johnston sledoval pekaře, který hnětl těsto na chléb, těžkou tvrdou lžící a říkal si, že by měl existovat snazší způsob. V roce 1908 využil své inženýrské schopnosti a vyvinul to, co se stalo prvním komerčním robotem, který byl používán jako standardní výbava v každé americké námořní lodi.

O jedenáct let později se pustili zruční Hobartovi inženýři do nového programu na vývoj robotu pro domácí použití. Když manželky Hobartových manažerů testovaly nový mixér, jedna poznamenala, „Nestarám se o to jak mu říkáš, je to nejlepší kuchyňský pomocník, kterého jsem kdy měla“. Od toho dne bylo označení KitchenAid obchodní známkou.

Značka KitchenAid slouží amatérským i profesionálním kuchařům přes 100 let. Pokud hledáte špičkový mixér, food processor, šlehač, robot či nástavce na ně, značka KitchenAid je tou správnou volbou. V mnohých domácnostech mají roboty KitchenAid své místo už dlouhé desítky let a stále perfektně fungují. V továrně si totiž na jejich výrobě dávají záležet úplně stejně jako tehdy na začátku, přestože dnes jich vyrábí mnohonásobně více.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.