SAGE BJE410 THE NUTRI JUICER ODŠŤAVŇOVAČ 1200W

Čerstvé ovoce je plné živin a vitamínů, ale jak extrahovat šťávu tak abychom je opravdu všechny využily ?Odšťavňovač SAGE BJE410 dokáže díky správné technologii extrahovat o 70% více živin a o 20% více minerálů, které jsou pro naše tělo tak důležité.Pro získání těchto minerálů je velmi důležitá rychlost odšťavňování a přístup vzduchu.

Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: Sage
Kód: 41007006
Kategorie: Odšťavnovače
Vaše cena: 3 490 Kč

Kvalitní a luxusní odšťavňovač Sage BJE410 vyniká designem z broušené nerezové oceli, který byl navržen s důrazem kladeným na odolnost, a také s ohledem na bezpečné ovládání a snadné čištění. Odšťavňovač BJE410 je nejen efektivním domácím spotřebičem, ale díky svému modernímu vzhledu také elegantním doplňkem každé kuchyně.

Unikátní široký plnicí otvor o průměru 84 mm je o 25 % větší než u běžných odšťavňovačů a umožňuje snadné, rychlé a bezpečné vložení ovoce nebo zeleniny bez pracného krájení. Pro maximální výtěžnost je mikrosíto vyrobeno z nerezové oceli se speciálním v Itálii vyrobeným mikrofiltrem pro extrakci o 20% více minerálů.

V závislosti na zpracovávaných surovinách si můžete vybrat ze 2 nastavení rychlosti - pro tvrdé suroviny High, pro měkčí Low. Bezpečnostní systém neumožní spuštění spotřebiče, pokud není správně sestaven.

Příprava čerstvých ovocných a zeleninových džusů je s odšťavňovačem Sage BJE410 tak snadná a rychlá, že si sklenici plnou zdraví a báječné chuti čerstvé šťávy můžete dopřát každý den.
Díky velmi rychlému vstřebávání do krve jsou fresh juicy tím nejvhodnějším způsobem, jak zajistit pro tělo důležité vitamíny, minerály a enzymy.

Příslušenství – 1l nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny, 3l zásobník na dužinu,čisticí kartáček, speciálně tvarovaná hubice zabraňující rozstřikování šťávy.
Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí.

 • Mikrosítko z nerezové oceli se speciálním v Itálii vyrobeným mikrofiltrem pro extrakci o 20% více minerálů
 • Unikátní široký plnicí otvor
 • Tlačítko vypnutí, 2 rychlosti
 • Všechny odnímatelné části je možné mýt v myčce nádobí
 • Bezpečnostní systém neumožní spuštění spotřebiče, pokud není správně sestaven
 • Použité materiály: nerezová ocel, odolný plast, BPA Free
 • Příkon 1200W
  Nádoba na šťávu 1 l
  Nádoba na dužinu 3 l
  Výška 43 cm
  Šířka 22 cm
  Hloubka 39 cm
  Hmotnost 5,98 kg
Dotaz k produktu