SAGE BBM800 INTELIGENTÍ DOMÁCÍ PEKÁRNA 830W

Inteligentní pekárna chleba na trhu, která upeče váš chleba v době kdy si určíte. Přidává do chleba oříšky nebo ovoce přesně v tu správnou dobu. Díky unikátnímu skládacímu hnětacímu háku bude váš chléb vždy vypadat perfektně.

Dostupnost: Na dotaz
Výrobce: Sage
Kód: 41006997
Kategorie: Pekárny
Vaše cena: 7 990 Kč

Popis produktu

Rádi byste si k snídani připravili voňavý a křupavý chléb, ale nechcete kvůli tomu vstávat ve čtyři ráno? Spolehněte se na domácí pekárnu od značky Sage, na které si čas pečení jednoduše sami nastavíte. Těsto si tak můžete připravit třeba večer. Inteligentní pekárna vám naservíruje dokonalý bochník chleba přesně tak, jak ho máte nejraději, a to díky široké nabídce nastavení. Kromě 13 automatických programů disponuje 9 dalšími, které si můžete nastavit podle sebe a uložit. V pekárně připravíte také těsto na pizzu nebo na těstoviny, využít můžete i speciální program na marmeládu. Spotřebič disponuje také automatickým přidáváním drobných ingrediencí, jako například oříšků nebo kandovaného ovoce, které se tak do kontaktu s těstem dostanou až v průběhu pečení.

Chleba přesně podle vašich představ

Dáváte přednost bochníku se světlejší kůrkou, nebo ho máte rádi do křupava opečený? Ať tak či onak, na své si přijdete v obou případech. Na domácí pekárně značky Sage si totiž můžete ze tří možností vybrat požadovaný stupeň opečení. Radost vám udělá také unikátní hnětací hák, který se před koncem pečení sám složí tak, aby v těstu nevytvořil otvor – těšit se tak můžete na přímo ukázkový bochník chleba.

Vždy v ten nejlepší čas

Veškeré ingredience, které byste rádi do těsta zapojili až v průběhu pečení, můžete teď jednoduše přidávat díky speciálnímu zásobníku. Oříšky, ovoce, semínka či jiné suroviny spotřebič automaticky přidává během pečení. A co víc, sami si můžete nastavit čas, kdy zařízení začne péct – voňavý a ještě teplý chléb si teď tak můžete servírovat klidně i k snídani!

Ovládání snadno a intuitivně

Stejně jako všechny spotřebiče značky Sage, i tato domácí pekárna je vytvořena tak, aby v sobě skloubila tu nejlepší funkčnost a praktičnost. Jednoduchý design se snadno udržuje a intuitivní tlačítka vám zjednoduší používání. Trouba obsahuje taktéž velký podsvícený LCD displej, na kterém najdete veškeré informace. Provede vás celým pečením i jeho přípravou a můžete si na něm lehce nastavit požadované preference, jako je například velikost bochníku.

Programy přednastavené i vaše vlastní

Domácí pekárna je vybavena automatickými i manuálními programy. Můžete ji nechat upéct chléb klasický, celozrnný nebo bezlepkový. Pro přípravu těst pak využijete programy na chlebové těsto, těsto na pizzu či to na těstoviny. Využít můžete i speciální funkce jako program na marmeládu nebo rychlé pečení. Mimo to na vás čeká devět vlastních nastavení, které si přizpůsobíte a uložíte dle svých požadavků.

 • Velký modře podsvícený smart LCD displej 
 • 60 minutová ochrana proti přerušení napájení – pekárna se při výpadku proudu během této doby znovu zapne a pokračuje v pečení 
 • Automatické a manuální programy:
 • Základní chléb, celozrnný chléb, rychlé pečení ( ne déle než 2 hodiny ), bezlepkový chléb, křupavý bochník, těsto na chléb, těsto na pizzu, těsto na těstoviny, pouze pečení, program na marmeládu a 9 vlastních osobních nastavení, které lze uložit
 • 13  automatických nastavení se třemi stupni barvy kůrky chleba a 9 vlastních nastavení
 • Objem nádoby 250g – 1,25 kg
 • 13 přednastavených programů
 • Použité materiály: kartáčovaná ocel
 • Barva stříbrná
 • Hák s funkcí složení
 • Hák pouze na marmeládu
 • Příkon 830 W
  Kapacita nádoby 1,25
  Výška 35cm
  Délka 25 cm
  Hloubka 40 cm
Dotaz k produktu