• 1 z 3
 

KITCHENAID FOOD PROCESSOR 5KFP0925

 

Představujeme vám nový multifunkční přístroj od společnosti KitchenAid - food processor 5KFP0925, díky kterému zažijete při vaření radost z tvoření na mnoha úrovních. Tento inovační food processor vám umožní vaření provádět jednoduše, ale zároveň velmi kreativně jelikož je navržen pro přesnou práci

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
5 190 Kč 5 190 Kč 5 190 Kč 5 190 Kč
   
Značka Kitchenaid
Kategorie Food procesory
 

Tento v kuchyni nepostradatelný pomocník je připraven vám pomoci zapomenout na používání nože, protože drtí a seká vaše suroviny s tou největší lehkostí. Díky tomu vytvoříte tenké i silné plátky o stejné velikosti. Z mnoha funkcí, které přístroj umožňuje, rychle poznáte, že budete schopni připravit vynikající jídla a jakýkoliv pokrm s přehledem a bez námahy. Je ideální pro rychlou a ekonomickou přípravu jídel, umí vytvořit všechny druhy plátků pro jakýkoliv pokrm. Dodáván je ve čtyřech barevných odstínech.

Výhody Food processoru KitchenAid 5KFP0925:

Nastavení tloušťky plátků pro snadné nastavení tloušťky od tenkých (1mm) po silné (6mm)

Originálně tvarované nože a dvě optimalizované rychlosti pro precizní práci s měkkými i tvrdými surovinami

Protiskluzová jednotka a komfortní designový boční úchyt - trvanlivý a snadno ovladatelný

Široká plnící trubice 3v1 pomáhá umístit všechny velikosti surovin pro zpracovávání v horizontální i vertikální poloze

Pracovní mísy o objemu 2.1l a 0,71l bez obsahu BPA a mini univerzální nůž pro všechny suroviny

Poklop s těsnícím kroužkem a uzamykacím systémem zabraňuje ušpinění a protékání

Veškeré příslušenství v praktickém odolném kufříku

Záruka - na tento model se vztahuje záruka 3 roky 

V balení naleznete:

Food processor P2 5KFP0925 - zabalený v krabici se vším příslušenstvím

Mini mísu o objemu 710ml a mini nůž - mísa a nerezový nůž jsou perfektní na sekání a mixování menších objemů potravin

Pracovní mísu o objemu 2.1l - trvanlivá a velká pracovní mísa, která vám poskytne kapacitu na zpracování velkých objemů surovin

Poklop na pracovní mísu s plnící trubicí 3v1 a tří dílný přítlačný nástavec - tento poklop s plnící trubící je navržen pro eliminaci krájení větších surovin. Nebudete muset tak krájet rajčata, brambory či okurky na menší kousky, jelikož plnící trubice je zvládne. Tři přítlačné nástavce jsou vloženy jeden v druhém pro minimalizaci nároků na místo.

Nastavitelný plátkovací kotouč - tento kotouč je vyrobený z kvalitní nerez oceli a je určený pro krájení plátků. Můžete nastavovat v rozmezí od cca 1 do 6mm

Oboustranný strouhací kotouč - nerezový kotouč s různou hrubostí zoubků umožňuje na jedné straně hrubé strouhání zeleniny či sýra (4mm) a na straně druhé, jemné strouhání (2mm).

Nerezový univerzální nůž - tento víceúčelový nůž, který krájí, seká, míchá, mixuje a rozmělňuje suroviny během několika sekund. Pomocí tohoto univerzálního nože můžete sekat, mlét, míchat, moxovat, atd.

Hnětač na těsto - je speciálně určen pro míchání a hnětení kynutého těsta.

Nerezový univerzální mini sekací nůž

Technické parametry Food Processoru KitchenAid:

  • Výkon: 240W
  • Typ motoru: DC (stejnosměrný proud)
  • Napětí: 220-240V
  • Frekvence: 50-60Hz
  • Materiál: plast
  • Rozměry výrobku: 38 x 28 x 26cm (vxšxh)
  • Rozměry balení: 51 x 26 x 27 cm
  • Hmotnost výrobku: 3,2kg
  • Hmotnost balení: 5,2kg

kitchen aid

Vše to začalo před 100 lety ve Spojených státech, když inženýr Herbert Johnston sledoval pekaře, který hnětl těsto na chléb, těžkou tvrdou lžící a říkal si, že by měl existovat snazší způsob. V roce 1908 využil své inženýrské schopnosti a vyvinul to, co se stalo prvním komerčním robotem, který byl používán jako standardní výbava v každé americké námořní lodi.

O jedenáct let později se pustili zruční Hobartovi inženýři do nového programu na vývoj robotu pro domácí použití. Když manželky Hobartových manažerů testovaly nový mixér, jedna poznamenala, „Nestarám se o to jak mu říkáš, je to nejlepší kuchyňský pomocník, kterého jsem kdy měla“. Od toho dne bylo označení KitchenAid obchodní známkou.

Značka KitchenAid slouží amatérským i profesionálním kuchařům přes 100 let. Pokud hledáte špičkový mixér, food processor, šlehač, robot či nástavce na ně, značka KitchenAid je tou správnou volbou. V mnohých domácnostech mají roboty KitchenAid své místo už dlouhé desítky let a stále perfektně fungují. V továrně si totiž na jejich výrobě dávají záležet úplně stejně jako tehdy na začátku, přestože dnes jich vyrábí mnohonásobně více.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.