• 1 z 4
 

Lamart LT7007 Carne Sada na fondue

 

Fondue 23 ks, nerezovo/smaltové fondue jsou
výborné pro přípravu a stylové servírování nejen
masových fondue, sada obsahuje:
nerezovou/smaltovou nádobu, 6 keramických misek,
6 lžiček a vidliček v barevném provedení, poklička a
držák vidliček, otočný stojan a hořák, průměr 14 cm -
nádoba

Dostupnost Na dotaz
1 099 Kč
   
Kód produktu 41001997
Značka Lamart
Kategorie Fondue
 
  • Nerezovo/smaltové fondue jsou výborné pro přípravu a stylové servírování nejen masových fondue.
  • Sada obsahuje: nerezovou/smaltovou nádobu, 6 keramických misek, 6 lžiček a vidliček v barevném provedení, poklička a držák vidliček, otočný stojan a hořák.
  • Vyrobeno z prvotřídní oceli, kvalitního smaltu a odolné keramiky.
  • Snadná údržba a čištění.
Průměr 14 cm
Rozměr 35,2×35,2×21 cm
Materiál nerez, smalt, plast
Barva bílá
Hmotnost 2.889 kg
img1.png
 
Značka Lamart by Piere Lamart reprezentuje širokou škálu moderního a cenově dostupného kuchyňského náčiní a nádobí pro hravé vaření, přinášející do vaší kuchyně lehkost, kvalitu a vytříbený styl díky svému kvalitnímu zpracování a modernímu designu inspirovanému filozofií hravého vaření bývalého francouzského šéfkuchaře Piera Lamarta.
 
Francie je svým kulinářstvím proslulá a nachází se v ní bezpočet hospůdek, z nichž vzešla kuchařská elita a pozoruhodné množství michelinských hvězd.
 
Uprostřed jedné z proslulých oblastí Bretagne, na úrodném pobřeží Atlantského oceánu, najdete malou rodinnou restauraci, kde za svého života působil šéfkuchař Piere Lamart. Dobrosrdečný, usměvavý francouz, který byl srdcem a duší malé rodinné brasserie a pro všechny v okolí byl typický pro svou neodmyslitelnou pruhovanou zástěru, jež každý den oblékal přes svůj kuchařský rondon.
 
Celé jeho tajemství spočívalo v pohostinnosti, přístupu ke svým zákazníkům a radosti, jež se promítala do všeho, co dělal. Řada kuchyňského nádobí Lamart by Piere Lamart byla inspirována zkušenostmi a hravým přístupem k vaření tohoto jedinečného kuchařského profesionála.
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.